04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

 
    כסף שווה זמן: מה אתם לא יודעים על חשבון הפנסיה שלכם?
    60% מהציבור החוסך לקרנות הפנסיה השונות כלל לא מודע לתנאי החיסכון שלו ומנתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה עולה כי חלק נכבד ממנו לא מודע לגובה דמי הניהול שהוא משלם. מאגר מידע חדש יעשה לנו סדר בחיים

וואלה! NEWS בשיתוף מנורה מבטחים


נדמה שאין נושא שמטריד את קברניטי שוק ההון יותר מהפנסיה שלנו. העלייה בתוחלת החיים, העומס הכלכלי על מעמד הביניים והשחיקה בשערי המטבעות, הופכים את המשימה – לדאוג לחיי רווחה הולמים גם אחרי גיל הפרישה – למורכבת במיוחד.

האחריות מוטלת כמובן, על החוסכים, אבל לכו תמצאו משהו בסבך המידע הדוקרני שמסתובב ברשת ובכלל. מי שמכיר את הנתונים כבר מבין מזמן שיש מקום לדאגה: 60% מהציבור החוסך לקרנות הפנסיה השונות כלל לא מודע לתנאי החיסכון שלו ומנתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה עולה כי חלק נכבד ממנו לא מודע לגובה דמי הניהול שהוא משלם או מה צפויה להיות קצבת הזקנה שלו בעתיד.

מדובר בישראלים, שחלקם כבר עברו את שנות הארבעים לחייהם ולא רק בני נוער ומשוחררי שירות צבאי שעתידם עוד לפניהם. יתרה מזאת: לא מעט מבין החוסכים מכוסים חלקית לאחר שלא הקפידו לשמור על זכויותיהם הפנסיוניות.

מידע ישירות לסמארטפון...
הכלים, חייבים להודות, כבר נמצאים בשטח: בשנתיים האחרונות הוקמו לא מעט אתרים שמאפשרים לציבור מידע על תנאי פנסיה שלו. אחד האתרים המובילים בתחום, הוא....
אז כמה אתם מפקידים?   העלייה ברמת החיים ויוקר המחייה לא מבטיחים אף הם חיים קלים אחרי הפרישה, וכדאי....
החלפתם עבודה? דאגו להמשיך לצבור ב....
   
לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר וואלה!              
                 
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים