04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

 
    חשוב שתקראו: כל הטיפים לביטוח פנסיוני
    דירה ? חודשים של חיפושים. האייפון החדש ? סקר שוק בכל אתר בארץ ובחו"ל. כרטיס טיסה לחו"ל ? אצל האתר שמציע 5 דולר הנחה. ומה אנחנו עושים כדי לבדוק האם החיסכון הפנסיוני שלנו מנוהל כראוי. לנכס הפיננסי הגדול ביותר שלכם יש להקדיש מחשבה, ובעזרת המומחים של סוכנות הביטוח משגב, ריכזנו את הנקודות החשובות באמת שכל אחד מאיתנו חייב לבדוק.

 אתר ישראל היום, בשיתוף bmbyשוק ההון עולה ? הבורסה יורדת? שימו לב לאיכות ההשקעות של הגוף המנהל, ובדקו מהי רמת הסיכון בתיק כגון חשיפה למניות ואג”חים, חשיפה לחו”ל או לישראל. מרבית המבוטחים נוטים להעדיף מסלול כללי, אך חשוב להבין שחוסך צעיר בסביבה של ריבית נמוכה יכול להשיג תשואות רק על ידי השקעה במסלולים מוטי סיכון. בכל מקרה, החלטה מסוג זה כדאי שניקח בשיתוף עם סוכן הביטוח שלנו.
המשפחה חשובה לך? זה הזמן לבדוק מהם הכיסויים הקיימים בתכנית הפנסיונית שלכם למקרה פטירה ולמקרה נכות. בקשו מסוכן הביטוח להתאים לכם את המסלול המתאים לגילכם והמצב המשפחתי הנוכחי, ולהשלים את הצורך באמצעות כיסויים נוספים.
רווקים? במקרה פטירה קרן הפנסיה משלמת קצבה לבן / בת זוג ולילדי העמית. לרווקים מומלץ לבחור במסלול ללא שארים, וכך לחסוך יותר כסף. אחת לשנתיים קרן הפנסיה תבקש לקבל עדכון לגבי מצבכם. התחתנתם ? מזל טוב. זה הזמן לעדכן גם את המסלול בקרן הפנסיה.
ביטוח מנהלים או קרן פנסיה? שתי קופות מצוינות המאפשרות חסכון לגיל פרישה. לכל קופה היתרונות והחסרונות שלה – איכות הביטוחים, דמי ניהול, תקנון למול חוזה ועוד. הבחירה ביניהם היא מורכבת ורצוי לעשותה בשיתוף עם סוכן הביטוח שלכם
עליכם לדעת מהי שנת הפקת הפוליסה של ביטוח מנהלים, מאחר שלפוליסות ותיקות ישנה עדיפות וכדאי מאוד לשמור עליהן. עד לשנת 2013 היה קיים מקדם קצבה מובטח בפוליסת ביטוח מנהלים, וככל שיש ברשותכם פוליסה ותיקה יותר מקדם הקצבה טוב יותר.
עד 120. רבות דובר בשנים האחרונות על כך שהפנסיה עלולה שלא להספיק לגיל הפרישה....
   
לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר ישראל היום             

                           
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים