04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

 
    יתרונות למה כדאי לסגור ביטוח נסיעות
לקבוצות המטיילות בחו"ל
    כל מי שנמצא בחו"ל זקוק לפוליסת ביטוח שתגן עליו במידת הצורך, על אחת כמה וכמה אם מתכננים לטייל בקבוצה. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להוזיל את מחיר הביטוח ורשימת יתרונות של פוליסה ייעודית

אתר NRG, בשיתוף AIG


ביטוח נסיעות נועד להעניק כיסוי ופיצוי כספי במקרה של בעיות רפואיות. לכל פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל יש מאפיינים אחרים, שנקבעים על פי חברת הביטוח וצרכי הלקוחות. מומלץ לטוס לחו"ל רק אחרי שרוכשים פוליסה מתאימה ולבדוק מראש את הכיסויים העיקריים.
בנוסף, רצוי לברר לגבי רשימת הפעילויות המוגדרות כספורט חורף או כספורט אתגרי ולהסיר מהפוליסה כיסויים לא רלוונטיים כדי לחסוך בהוצאות. אלו טיפים שחשובים לכל מי שטס לחו"ל ובעיקר עבור מי שמעוניין לטייל יחד עם קבוצה.

מדוע להשוות בין פוליסות ביטוח נסיעות של חברות שונות?
 
כל מי שנמצא בחו''ל זקוק לפוליסת ביטוח שתגן עליו במידת הצורך
השוואה בין חברות הביטוח השונות צריכה לעמוד בראש סדר העדיפויות שלכם. רק כך תוכלו מצד אחד להוזיל את מחירי הפרמיה, אך מצד שני גם לדאוג לפוליסה עם היקף כיסוי אידיאלי. בחרנו להציג בפניכם חמישה יתרונות של ביטוח נסיעות לחו"ל לקבוצות המטיילות יחדיו:

1. שליטה מלאה על היקף וטיב הכיסוי – היתרון הכי גדול של ביטוח נסיעות לקבוצות בא לידי ביטוי בשליטה מלאה על היקף וטיב הכיסוי. זהו יתרון שקורץ בעיקר למעסיקים, היות וצירוף העובדים לתכנית מתבצע באופן אוטומטי ואינו מותנה במילוי שאלון או בדיקה רפואית.
2. הקטנת עלויות ביחס לתכניות ביטוח פרטיות – משתלם יותר לרכוש ביטוח נסיעות לקבוצות מאשר לתת לכל חבר בקבוצה לקנות את הביטוח בצורה פרטית. מבחינת חברת הביטוח, העלויות הנמוכות הן פונקציה של הורדת הסיכון והשאיפה לגייס כמה שיותר לקוחות.
3. חבילת ביטוח לבחירתו של בעל הפוליסה......
4. מוקד חירום רפואי דובר עברית ....
5. עלות קבועה וידועה מראש – עוד יתרון של תכנית הביטוח לקבוצות היא עלות קבועה וידועה מראש....
   
לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר NRG              
                 
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים