04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

 
    עוזבים לעבודה אחרת? הנה 10 דברים
שאתם חייבים לסגור לפני
    יניב בן ישי, SQLINK, אתר geektime.co.il

חכו רגע לפני שאתם טורקים את הדלת ולא חוזרים לעולם, גם כשעוזבים מקום עבודה חשוב לעשות את זה יפה. אז איך בדיוק עושים את זה וגם מוודאים שאתם מקבלים את כל הזכויות שלכם?


לא באמת יפתיע אף אחד אם מה שהכי יתחשק לכם לעשות ברגע שהחלטתם לעזוב את מקום העבודה הוא לאסוף את החפצים שלכם, להגיד יפה שלום ולא להתראות לכולם ופשוט לשעוט אל עבר הדלת. העניין הוא שרצונות לחוד ומציאות לחוד, וגם אם ממש בא לכם לנהוג ככה, חשוב שתדעו שזה בהחלט לא מקובל וגם לא בהכרח נכון עבורכם. כשעוזבים מקום עבודה יש יותר מדי קצוות פרומים שחייבים לסגור עוד לפני שסוגרים את הדלת וממשיכים הלאה. אז נהגו באיפוק ובצעו את 10 הצעדים הללו:

1. הכינו מכתב התפטרות פורמלי
אם אתם החלטתם לסיים את מערכת היחסים, עליכם לכתוב מכתב התפטרות שתוכלו להגיש למנהל בסיום השיחה שבה תבשרו לו על כך. נסחו היטב את המסר ושמרו על הודעה קצרה ועניינית, הכוללת תאריך כתיבת המכתב, כותרת המודיעה על נושא המכתב, מספר משפטים המודיעים על הרצון בסיום עבודה ותאריך סיום העבודה. הוסיפו גם משפט המבקש להסדיר את כל הקשור לזכויותיכם לפי הסכם העבודה והחוק, למשל פדיון ימי חופשה שלא נוצלו, פיצויי התפטרות ועוד.

2. קראו היטב את החוזה שחתמתם עליו לפני תחילת העבודה
הסכם העבודה שלכם רלוונטי לא רק לתקופת העבודה, אלא גם לסיומה. האם אתם זכאים לפיצויי פיטורין גם אם אתם אלה שיוזמים את סיום ההעסקה? מהו משך.....

3. תנאים סוציאליים.....
   
לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר  geektime.co.il             
                 
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים